57° 48’ N, 23° 15’ E

RUHNU

Ruhnu Rahvamaja

Keset küla asuv kultuuri keskus, kus võimalik võtta osa või viia läbi rohkelt erinäolisi üritusi. Suvisel toimuvad Rahvamajas peamiselt näitused, ajaloolise filmiprogrammi näitamised ning ette tellitud ürituste läbi viimiseid aga jälgi kultuurikalendrit – pidevalt võib ka tulla ette erinevaid üllatusüritusi!

Suvisel perioodil on Rahvamajas avatud Planeet Ruhnu nimeline kohvik, toimuvad regulaarsed filminäitamised ning üritused, mille kohta leiab infot Ruhnu Kultuuriruumi lehelt. Talvisel perioodil toimuvad rahvamajas filmiõhtud, käsitöö- ja keraamikaringid, mälu- ja lauamänguõhtud, tantsuõhtud ja palju muud, mis annab põhjust kokku tulla ja ühiselt aega veeta.

Rahvamajal on 2 korrust, mõlemat kasutatakse vastavalt üritusele või olukorrale – esimesel korrusel suuremat saali ja teisel korrusel asuvat tegevustuba. Soovid korraldada ettevõtte inspiratsioonipäevi Ruhnus, korraldada konverentsi või läbi viia üritust, võta meiega ühendust ja aitame korraldada Rahvamajas kõik vajaliku. Rahvamajas on olemas vajalik heli- ja audiotehnika, võimalus toitlustuseks ja töötubade korraldamiseks.

Hinnad:
Rahvamaja saal ürituseks: 25€/h
Rahvamaja saal päevaks: 200€/p
Rahvamaja tegevustuba ürituseks: 15 €/h
Rahvamaja tegevustuba päevaks: 100 €/p

P.S. Täpsema hinnakirja ja broneerimistingimuste saamiseks kontakteeru.

Broneeri ette ja vaata lisa:
RUHNU KULTUURIRUUM
kultuuriruum@ruhnu.ee
+372 5434 0805

KAART

Piltide kasutamine ja allalaadimine ainult Ruhnu vallavalitsuse loal.